Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego
Komunikaty Okręgu Śląskiego ZKBS RP
Dnia 28-go grudnia o godzinie 11:00 w siedzibie Okręgu Śląskiego w Bytomiu odbyło się zebranie Zarządu Okręgu Śląskiego ZKBS RP. W zebraniu uczestniczyli członkowie Zarządu, delegacje Bractw...
Zestawienie imprez oraz zawodów strzeleckich organizowanych przez Kurkowe Bractwa Strzeleckie Okręgu Śląskiego w 2020-tym roku.
Dnia 23-go listopada 2019-tego roku w siedzibie Śląskiego Okręgu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP odbyło się Nadzwyczajne Zebranie Delegatów Bractw Kurkowych Śląskiego Okręgu.
Miło nam poinformować, że w dniu 12.X.2019r. w malowniczej scenerii Parku Strzeleckiego - Matczyna Góra w Jelczu-Laskowicach odbył się turniej o tytuł Króla Kurkowego Okręgu Śląskiego Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP.
Dnia 5-go października 2019-go roku w siedzibie Śląskiego Okręgu Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP w Bytomiu odbyło się zebranie Zarządu. Celem zebrania było omówienie dalszego funkcjonowania Okręgu Śląskiego po rezygnacji...
6 kwietnia 2019 r. na strzelnicy tarnogórskiego Kurkowego Bractwa Strzeleckiego odbył się już po raz kolejny Turniej Otwarcia Sezonu Strzeleckiego Okręgu Śląskiego Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP.