Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego
Klasyfikacja Strzelców Wszech Czasów
logo
BRACTWO KURKOWE GRODU BYTOMSKIEGO
41-909 Bytom, ul. Świętochłowicka 3a/2
── KOMUNIKAT ──
Klasyfikacja Strzelców Wszech Czasów
2020 - kw. I / 1
Miejsce ┼ / ─ Lista zawodników Pkt.
1 --- DYLONG Tomasz 2063
2 --- SŁODKI Jerzy 1270
3 --- KIEŻKOWSKI Lucjan 1262
4 --- TREMBACZOWSKI Jacek 1152
5 --- ZAMOJSKI Andrzej 1041
6 --- SUCHANEK Andrzej 865
7 --- LECH Jerzy 754
8 --- WORONIUK Marcin 452
9 --- JANKOWSKI Sławomir 449
10 --- BORKOWIEC Jerzy 363
11 --- TOMCZYK Tadeusz 298
12 --- DOBROWOLSKI Stanisław 273
13 --- KOWALCZYK Grzegorz 268
14 --- SIKORA Andrzej 265
15 --- SŁOWIŃSKI Janusz 244
16 --- SŁOTA Aleksander 240
17 --- ŚWIGOST Jan 238
18 --- WIECZOREK Michał 234
19 --- CHAJ Ryszard 234
20 --- SZPARA Ireneusz 226
UWAGA - tabela wyników aktualizowana jest raz na trzy miesiące (kwartał).
logo
dalsza część tabeli...

Na podstawie posiadanych wyników cyklicznych zawodów strzeleckich organizowanych od 1986-go roku przez Bractwo Kurkowe Grodu Bytomskiego powstała „Klasyfikacja Strzelców Wszech Czasów” (zwana dalej KSWC).
Lista cyklicznych Zawodów Strzeleckich biorących udział w punktacji i podsumowaniu KSWC:
Oznaczenie
w arkuszu
Zawody
Z1 Zawody Strzeleckie o tytuł „Kurka Piwnego”
Z2 Zawody Strzeleckie „Rozpoczęcie Sezonu”
Z3 Zawody Strzeleckie o tytuł „Mistrza Strzelby”
Z4 Zawody Strzeleckie „3-cio Majowe”
Z5 Zawody Strzeleckie „Królewskie”
Z6 Zawody Strzeleckie o tytuł „Kurka Żniwnego”
Z7 Zawody Strzeleckie „Zamkowe”
Z8 Zawody Strzeleckie „Kanclerskie”
Z9 Zawody Strzeleckie „Dnia Niepodległości”
Z10 Zawody Strzeleckie „Zakończenie Sezonu”
W KSWC punktowani są strzelcy, którzy w danych zawodach zajęli miejsca 1÷10. Przyjęto następujący system punktacji:
Miejsce Punkty Różnica
1 22 5
2 17 4
3 13 3
4 10 2
5 8 2
6 6 2
7 4 1
8 3 1
9 2 1
10 1 1
> 10 0
UWAGA
W początkach działalności BKGB organizowane były zawody brackie pod innymi nazwami, ale ze względu na ich rangę, również zaliczono te zawody do klasyfikacji punktowej.


logo